Pet Groomer

Deniz AKTAŞ

Firmamız evcil hayvanlarınızın küçük ırk, orta ırk, büyük ırk köpeklerinizin kuaför hizmetlerini gerçekleştiren profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

Uzman ve alanında profesyonelleşmiş ekip arkadaşlarımız, hayvanlarınızın tımarı, yıkanması, tüy kesimi, tırnak kesimi, kulak temizliği vb. hizmetler sunmaktadır.

Can dostlarınızın sağlıklı ve mutlu temiz bir hayat sürmeleri için pet kuaför hizmetleri büyük önem arz etmektedir.

Bu sayede can dostlarınızın gerek sağlık yönünden gerekse psikolojik yönden rahatlamaları sağlanmaktadır.

Köpek Tıraşı

Köpek tıraşı işletmemizde, makasla tıraş ve makine tıraşı şeklinde iki şekilde yapılmaktadır. Makas Tıraşı köpeklerinizin tüylerini şekillendirmek ve kısaltmak amacıyla yapılan ve özel yapılan tıraş kesimidir. 

Makine Tıraşı köpeklerinizin tüylerini en kısa seviyeye kadar, numaralandırılmış tıraş etme tekniği ile gerçekleştirilmektedir. Normal makineler ile değil özellikle köpekler için özel üretilmiş tıraş makineleri ile tıraş yapılmaktadır. Özellikle uzun ve kıvırcık tüyleri olan bir köpeğiniz var ise bunların tüyleri keçeleşmeye müsaittir, bu yüzden yavru köpeklerinizin tüyleri 5 aylıktan sonra tıraş edilmeye başlanmalıdır. Bazı köpeklerin tüyleri daha yoğun ve sık olmalarından dolayı tıraşın sık aralıklarla yapılması gerekmekte iken bazıları ise az sıklıkla tıraş edilmektedirler.

Neden bizi seçmelisiniz?

  • İzmir Pet Kuaför, gerek işletmemizde, gerek adresinizde pet kuaför hizmetlerini profesyonel ekip arkadaşlarımızla sunuyoruz.
  • Küçük ırk köpekler, orta ırk köpekler ve büyük ırk köpeklere kuaför hizmetlerini sunuyoruz.
  • Uzman pet kuaför arkadaşlarımızla sadece sizi değil can dostunuzu da mutlu ediyoruz.
  • En kaliteli ürün ve malzemeler ile sizlere hizmet sunuyoruz.
  • Ekibimiz ve arkadaşlarımız hijyenik koşullarda çalışıyor ve hizmet sunuyoruz.